Memcache Storage (2.0.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Action
ja: アクション

en: Servers
ja: サーバー

en: General information
ja: 一般情報

en: Operation
ja: 操作

en: Result
ja: 結果

en: Cluster
ja: クラスター
