Memcache Storage (2.0.1) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Servers
fr: Serveurs

en: General information
fr: Information générale

en: Operation
fr: Opération

en: Result
fr: Résultat

en: Performance and scalability
fr: Performances et extensibilité
