Memcache Storage (2.0.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Action
pl: Akcja

en: Servers
pl: Serwery

en: General information
pl: Ogólne informacje

en: Operation
pl: Czynność

en: Result
pl: Wynik

en: Cluster
pl: Grupa

en: Performance and scalability
pl: Wydajność i skalowalność

en: Connected
pl: Połączony
