Memcache Storage (2.0.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Action
vi: Thao tác

en: Servers
vi: Máy chủ

en: General information
vi: Thông tin chung

en: Operation
vi: Thao tác

en: Connected
vi: Đã kết nối
