Memcache Storage (2.0.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Action
es: Acción

en: Servers
es: Servidores

en: General information
es: Información general

en: Operation
es: Operación

en: Result
es: Resultado

en: Cluster
es: Grupo

en: Performance and scalability
es: Rendimiento y escalabilidad
