Memory limit policy (2.0.0) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Language
be: Мова

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Disabled
be: Выключана

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Save
be: Захаваць

en: Summary
be: Падсумаванне

en: Path
be: Сцежка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Paths
be: Шляхі

en: Roles
be: Ролі

en: Performance
be: Прадукцыйнасць

en: Configuration
be: Налады

en: Role
be: Роля

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Route
be: Маршрут
