Memory limit policy (2.0.0) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Language
ta: மொழி

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Disable
ta: செயலிழக்க வைக்க

en: Disabled
ta: செயலிலில்லை

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: Weight
ta: எடை

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Summary
ta: சுருக்கம்

en: Path
ta: பாதை

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Performance
ta: செயல்திறன்

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Role
ta: பாத்திரம்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Route
ta: வழி
