Memory limit policy (2.0.1) - en to bg translation catalogue (20 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Language
bg: Език

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Edit
bg: Редактирай

en: Weight
bg: Тегло

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Summary
bg: Обзор

en: Path
bg: Път

en: Roles
bg: Роли

en: Performance
bg: Производителност

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля
