Memory limit policy (2.0.1) - en to et translation catalogue (28 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Language
et: Keel

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Weight
et: Kaal

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Path
et: Tee

en: Paths
et: Asukohad

en: Roles
et: Rollid

en: Performance
et: Jõudlus

en: Configuration
et: Seadistus

en: Role
et: Roll

en: method
et: meetod

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Route
et: Suund

en: HTTP method
et: HTTP meetod

en: You have unsaved changes.
et: Sul on salvestamata muudatusi.

en: Query parameter
et: Päringu parameeter

en: Negate the condition
et: Tingimuse eitamine
