Memory limit policy (2.0.1) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Language
is: Mál

en: Disable
is: Óvirkja

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Save
is: Goym

en: Path
is: Leið

en: Roles
is: Leiklutir

en: Performance
is: Orka

en: Role
is: Leiklutur

en: Machine name
is: Maskinnavn
