Memory limit policy (2.0.1) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური

en: Path
ka: გზა

en: Roles
ka: როლები

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Plugin
ka: ჩანართი
