Memory limit policy (2.0.1) - en to mg translation catalogue (7 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Language
mg: Teny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Configuration
mg: Fanamboarana
