Memory limit policy (2.0.1) - en to my translation catalogue (16 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: Performance
my: စွမ်းဆောင်ရည်

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်
