Memory limit policy (2.0.1) - en to ne translation catalogue (20 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Path
ne: मार्ग

en: ID
ne: परिचय

en: Roles
ne: भूमिका

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Route
ne: मार्ग
