Memory limit policy (2.0.1) - en to os translation catalogue (16 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disable
os: Ахицæн кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: Summary
os: Иумиагæй

en: Path
os: Фæндаг
