Memory limit policy (2.0.2) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Save
eo: Konservu

en: Path
eo: Vojo

en: ID
eo: Identigilo

en: Roles
eo: Roloj

en: Performance
eo: Rendimento

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Route
eo: Vojo
