Memory limit policy (2.0.2) - en to gl translation catalogue (26 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Language
gl: Idioma

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Summary
gl: Resumo

en: Path
gl: Ruta

en: Paths
gl: Rutas

en: Performance
gl: Rendemento

en: Domain
gl: Dominio

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Values
gl: Valores

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Domains
gl: Dominios

en: Route
gl: Ruta
