Memory limit policy (2.0.2) - en to is translation catalogue (22 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Language
is: Tungumál

en: Enable
is: Virkja

en: Disable
is: Afvirkja

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Weight
is: Vægi

en: Name
is: Nafn

en: Label
is: Merking

en: Save
is: Vista

en: Summary
is: Samantekt

en: Path
is: Slóð

en: ID
is: Kenni

en: Paths
is: Slóðir

en: Roles
is: Hlutverk

en: Performance
is: Afköst

en: Role
is: Hlutverk
