Memory limit policy (2.0.2) - en to kk translation catalogue (18 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Language
kk: Тіл

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Save
kk: Сақтау

en: Path
kk: Жол

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Performance
kk: Өнімділік
