Memory limit policy (2.0.3) - en to az translation catalogue (26 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Language
az: Dil

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Summary
az: Xülasə

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Roles
az: Rollar

en: Performance
az: Performans

en: Domain
az: Domen

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Values
az: Qiymətlər

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Route
az: Marşrut
