Memory limit policy (2.0.3) - en to lv translation catalogue (27 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Weight
lv: Svars

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Path
lv: Ceļš

en: Roles
lv: Lomas

en: Performance
lv: Ātrdarbība

en: Domain
lv: Domēns

en: General
lv: Galvenie

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Values
lv: Vērtības

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Route
lv: Maršruts
