Memory limit policy (2.0.3) - en to el translation catalogue (29 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Summary
el: Περίληψη

en: Path
el: Διαδρομή

en: Paths
el: Διαδρομές

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Performance
el: Απόδοση

en: Domain
el: Όνομα χώρου

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Domains
el: Ονόματα χώρου

en: Route
el: Διαδρομή

en: Negate the condition
el: Αναίρεση της συνθήκης
