Memory limit policy (2.0.3) - en to fi translation catalogue (29 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Language
fi: Kieli

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Save
fi: Tallenna

en: Summary
fi: Yhteenveto

en: Path
fi: Polku

en: Paths
fi: Polut

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Performance
fi: Suorituskyky

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Values
fi: Arvot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Domains
fi: Domainit

en: Route
fi: Reitti

en: Query parameter
fi: Kyselyn parametri

en: Negate the condition
fi: Käänteistä ehto
