Memory limit policy (2.0.2) - en to jv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Language
jv: Basa

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Weight
jv: Urutan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Save
jv: Simpen

en: Summary
jv: Rangkuman

en: Roles
jv: Parāgā

en: Performance
jv: Kadigdayan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Role
jv: Parāgā

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
