Memory limit policy (2.0.2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disable
lt: Išjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Summary
lt: Įžanga

en: Path
lt: Kelias

en: Paths
lt: Keliai

en: Roles
lt: Rolės

en: Performance
lt: Veikimas

en: Domain
lt: Domenas

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Plugin
lt: Įskiepis

en: method
lt: metodas

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: You have unsaved changes.
lt: Turite neišsaugotų pakeitimų.

en: Negate the condition
lt: Neigimo sąlyga
