Memory limit policy (2.0.0) - en to ru translation catalogue (37 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Language
ru: Язык

en: Enable
ru: Включить

en: Disable
ru: Отключить

en: Disabled
ru: Отключено

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Summary
ru: Сводка

en: Path
ru: Путь

en: Paths
ru: Пути

en: Roles
ru: Роли

en: Performance
ru: Производительность

en: Configuration
ru: Конфигурация

en: Role
ru: Роль

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Route
ru: Маршрут

en: Memory
ru: Память

en: Methods
ru: Методы

en: Constraint
ru: Ограничение

en: Constraints
ru: Ограничения

en: Routes
ru: Маршруты

en: Negate the condition
ru: Инвертировать условие

en: Negated
ru: Инвертировано

en: Add Policy
ru: Добавить политику

en: Delete policy
ru: Удалить политику

en: Constraint settings
ru: Настройка ограничений

en: Configure Constraint Settings
ru: Настроить ограничение

en: Plugin Id
ru: Плагин

en: Policy Name
ru: Название политики

en: Enter one route per line.
ru: Введите один роут на строку.
