Memory limit policy (2.0.3) - en to sk translation catalogue (28 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Language
sk: Jazyk

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Weight
sk: Váha

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Path
sk: Cesta

en: Paths
sk: Cesty

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Performance
sk: Výkon

en: Domain
sk: Doména

en: General
sk: Všeobecné

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: method
sk: spôsob

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Domains
sk: Domény

en: Route
sk: Cesta
