Memory limit policy (8.x-1.0) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Performance
km: ដំណើរការ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Role
km: តួនាទី

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
