Memory limit policy (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (30 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Language
ar: اللغة

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Edit
ar: تحرير

en: Weight
ar: الوزن

en: Save
ar: حفظ

en: Summary
ar: الملخص

en: Path
ar: المسار

en: ID
ar: المعرف ID

en: Paths
ar: مسارات

en: Roles
ar: الأدوار

en: Performance
ar: الأداء

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Role
ar: الدور

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Constraint
ar: قيد

en: Constraints
ar: قيود

en: Add Policy
ar: إضافة سياسة

en: Constraint settings
ar: اعدادات القيد

en: Are you sure you want to delete the @label constraint?
ar: هل انت متأكد أنك تريد حذف القيد @label ؟

en: Configure Constraint Settings
ar: ضبط ‫اعدادات القيد

en: Plugin Id
ar: معرف البرنامج الملحق

en: No constraints have been configured.
ar: لا قيود تم ضبطها.

en: Configure Required Context
ar: الضبط يحتاج الى سياق

en: Are you sure you want to delete the %name policy?
ar: هل انت متأكد أنك تريد حذف السياسة %name ؟

en: General Info
ar: معلومات عامة

en: Configure Constraints
ar: ضبط القيود
