Memory limit policy (8.x-1.1) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Roles
sr: Улоге

en: Performance
sr: Перформнсе

en: Role
sr: Улога
