Memory limit policy (8.x-1.2) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Edit
hr: Uredi

en: Weight
hr: Težina

en: Save
hr: Spremi

en: Summary
hr: Sažetak

en: Path
hr: Putanja

en: Paths
hr: Putanje

en: Roles
hr: Uloge

en: Performance
hr: Učinkovitost

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
