Memory limit policy (8.x-1.3) - en to gu translation catalogue (18 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Save
gu: સાચવો

en: Path
gu: પાથ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Role
gu: હોદો

en: Route
gu: માર્ગ
