Memory limit policy (8.x-1.3) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Weight
nn: Vekt

en: Label
nn: Etikett

en: Save
nn: Lagre

en: Summary
nn: Samandrag

en: Path
nn: Sti

en: Roles
nn: Roller

en: Performance
nn: Ytelse

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Role
nn: Rolle

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
