Memory limit policy (8.x-1.3) - en to sl translation catalogue (18 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Language
sl: Jezik

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: Summary
sl: Povzetek

en: Path
sl: Pot

en: Roles
sl: Vloge

en: Performance
sl: Hitrost delovanja

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime
