Mentions (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: User ID
mn: Хэрэглэгчийн ID

en: Created
mn: Үүссэн

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
