Mentions (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (16 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Name
sr: Име

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Created
sr: Направљено

en: Please wait...
sr: Молим сачекајте...

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
