Mentions (8.x-1.0-alpha2) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Value
si: අගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
