Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Prefix
af: Voorvoegsel

en: Suffix
af: Agtervoegsel

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: User
af: Gebruiker

en: Created
af: Geskep

en: Please wait...
af: Wag asseblief...

en: Language code
af: Taalkode
