Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Prefix
gu: પૂર્વાગ

en: Suffix
gu: પ્રત્યય

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Description
gu: વર્ણન

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Link
gu: કડી

en: Name
gu: નામ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Please wait...
gu: કૃપા કરીને રાહ જુઓ...

en: Language code
gu: ભાષા સંકેત

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર
