Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Description
he: תיאור

en: Edit
he: עריכה

en: Date
he: תאריך

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: User ID
he: מזהה משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Filters
he: מסננים

en: Entity
he: יישות

en: Please wait...
he: נא להמתין...

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Entity type
he: סוג ישות

en: This field supports tokens.
he: השדה הזה תומך ב Tokens
