Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Prefix
hy: Նախածանց

en: Suffix
hy: Վերջածանց

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: User
hy: Օգտագործող

en: User ID
hy: Օգտատիրոջ  ID

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Please wait...
hy: Խնդրում ենք սպասել

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը
