Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to lv translation catalogue (21 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: User
lv: Lietotājs

en: User ID
lv: Lietotāja ID

en: Created
lv: Izveidots

en: Filters
lv: Filtri

en: Entity
lv: Entītija

en: Please wait...
lv: Lūdzu uzgaidiet

en: Language code
lv: Valodas kods

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: This field supports tokens.
lv: Šis lauks atbalsta marķierus.

en: Number of suggestions
lv: Ieteikumu skaits
