Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
