Mentions (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (11 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Filters
ps: چاڼونه
