Mentions (8.x-1.0-alpha6) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Suffix
ca: Sufix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Description
ca: Descripció

en: Edit
ca: Edita

en: Date
ca: Data

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: User
ca: Usuari

en: User ID
ca: Identificador d'usuari

en: Created
ca: Creat

en: Filters
ca: Filtres

en: Entity
ca: Entitat

en: Please wait...
ca: Si us plau, espereu...

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: text formats
ca: formats de text

en: Entity id
ca: Id de l'entitat

en: This field supports tokens.
ca: Aquest camp té suport per tokens.

en: The user language code.
ca: El codi de llengua de l'usuari.

en: The entity type
ca: El tipus d'entitat
