Mentions (8.x-1.0-alpha6) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Prefix
sl: Predpona

en: Suffix
sl: Pripona

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Edit
sl: Uredi

en: Date
sl: Datum

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: User
sl: Uporabnik

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: node
sl: vozlišče

en: Filters
sl: Filtri

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Machine name
sl: Strojno ime
