Mentions (8.x-1.0-alpha7) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Link
nn: Lenke

en: Name
nn: Namn

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Filters
nn: Filter

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
