Mentions (8.x-1.0-alpha7) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: node
sq: nyjë

en: Filters
sq: Filtrat

en: Language code
sq: Kodi i gjuhës
