Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Prefix
ne: उपसर्ग

en: Suffix
ne: प्रत्यय

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: node
ne: नोड

en: Please wait...
ne: कृपया प्रतीक्षा गर्नुहोस्

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
