Mentions (8.x-1.0-alpha8) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ
